AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Delrock Investments Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Το BoConcept Λευκωσίας ζητά άτομο στην θέση Αποθηκάριου στο τμήμα Logistics.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και έλεγχος αποθήκης.
  • Οργάνωση και επίβλεψη προσωπικού Αποθήκης.
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση.
  • Ετοιμασία παραγγελιών για παράδοση.
  • Διαχείριση και επίλυση θεμάτων που μπορεί να προκύψουν σε παραδόσεις.
  • Υπεύθυνος/η για την οργάνωση και λειτουργία της αποθήκης.
  • Ενημέρωση συστήματος εταιρείας και ανάλυση δεδομένων.
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα σχετίζονται με αυτό τον ρόλο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση είναι απαραίτητη.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας.
  • Δεξιότητες ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης.
  • Απαραίτητο δίπλωμα περονοφόρου ανυψωτικού οχήματος (forklift).

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στα email christina@delrock.com.cy & costas@delrock.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 22464727.