AD 8 code

Ζητείται Accounting Officer για 9 μήνες

Alpha Κύπρου: Ζητείται Accounting Officer για 9 μήνες – Λευκωσία

Ο Alpha Κύπρου ζητά να προσλάβει άτομο για χρονική περίοδο 9 μηνών (Ιανουάριος – Σεπτέμβριος) για αντικατάσταση ατόμου σε άδεια μητρότητας.

Θέση Εργασίας: Accounting Officer

Καθήκοντα:

  1. Καταχώρηση και αρχειοθέτηση εξόδων/εσόδων , τιμολογίων, εξοδολογίων και άλλων λοιπών οικονομικών δεδομένων
  2. Συμφωνία τραπέζης και ταμείου
  3. Διαχείριση τηλεφωνικής επικοινωνίας/εξυπηρέτησης για το λογιστήριο

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε παρόμοια θέση εργασίας.
  • Καλή γνώση του Entersoft.
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές ικανότητες.

Ωφελήματα:

  • 13ος Μισθός.
  • Κάλυψη μεσημεριανού γεύματος.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@alphacyprus.com.cy μέχρι την 1/12/2023 έχοντας σαν τίτλο του email τη θέση εργασίας.

Λόγω μεγάλου ενδιαφέροντος μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα κληθούν για συνέντευξη.

Όλα τα βιογραφικά θα παραμείνουν στο αρχείο για 6 μήνες και ακολούθως θα διαγράφονται σύμφωνα με την Πολιτική της Εταιρείας περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.