AD 8 code

Σ.Ε.Ο.Κ.: Θέση Εργασίας

Σ.Ε.Ο.Κ.: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο Σύνδεσμος Εργολάβων Οικοδομών Κύπρου (Σ.Ε.Ο.Κ.), ζητά να προσλάβει άτομο για το Τμήμα Λογιστηρίου για κάλυψη των αναγκών του ως

Λειτουργός Λογιστηρίου

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο στη Λογιστική, ή Χρηματοοικονομικά.
  • Μεταπτυχιακό θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση και εμπειρία σε Λογιστικό Πρόγραμμα (Γνώση του Λογιστικού Προγράμματος E-soft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Word, Excel  και άριστη γνώση Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Δυναμικός και οργανωτικός χαρακτήρας με υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια πείρα.
  • Γνώση Νομοθεσιών που σχετίζονται με τον Κατασκευαστικό Τομέα, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα – Ευθύνες

  • Καταχώρηση Λογιστικών Εγγραφών στο Λογιστικό Σύστημα σε καθημερινή βάση.
  • Συμφιλίωση Τραπεζών.
  • Συμφιλίωση Ταμείων.
  • Ετοιμασία και Υποβολή Δηλώσεων ΦΠΑ.
  • Προετοιμασία και Καταχώρηση Μηνιαίας Μισθοδοσίας (Payroll).
  • Προετοιμασία και εφαρμογή Ετήσιου Προϋπολογισμού και υποβολή στο Διοικητικό Συμβούλιο για έγκριση.
  • Διαχείριση απαραίτητων εγγράφων με Τραπεζικούς Οργανισμούς.
  • Εμπειρία στην Εταιρική Χρηματοδότηση και Διαχείριση  Πόρων Οργανισμού, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οτιδήποτε άλλο ζητηθεί από τον Διευθυντή και το Διοικητικό Συμβούλιο.

Απολαβές – Ωφελήματα

  • Αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Ταμείο Προνοίας
  • 13ος  Μισθός

Αιτήσεις (τυπώστε από www.oseok.org.cy), συνοδευόμενες με βιογραφικό σημείωμα και ανάλογα αποδεικτικά, να αποστέλλονται  στην  Ηλεκτρονική  Διεύθυνση  hr@oseok.org.cy με θέμα: “anergosjobs.com”  μέχρι την 30η Νοεμβρίου 2023 και ώρα 13:00 μ.μ.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.