AD 8 code

Θέσεις εργασίας (μισθός €1.150)

LOUKOU BAKERIES LTD: Θέσεις εργασίας (μισθός €1.150) – Λευκωσία

Πωλητής/Πωλήτρια

Η LOUKOU BAKERIES LTD AND MORE πρωτοπόρος Κυπριακή Εταιρία δικτύου καταστημάτων, ζητά πωλήτες/τριες

Καθήκοντα:

  • Να διερευνά τις ανάγκες των πελατών και να προτείνει τα κατάλληλα προϊόντα
  • Να διακατέχεται από υψηλή αίσθηση ευταξίας, τακτοποίησης και οργάνωσης
  • Να χαρακτηρίζεται από ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας.
  • Να ενεργεί σύμφωνα με τις αξίες και τους κανόνες της εταιρείας

Προσόντα:

  • Δυναμική, ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και υψηλή αίσθηση ευταξίας
  • Ομαδικότητα και Συνεργασία
  • Ικανότητα επικοινωνίας στα Ελληνικά. Επιθυμητή η γνώση της αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αρχικός μισθός 1150 ευρώ ακάθαρτα

Οι ενδιαφερόμενοι/νες παρακαλούμε επικοινωνήστε:

  1. Ηλεκτρονικάinfo@loukoudonuts.eu με θέμα: “anergosjobs.com”
  2. Τηλ: 22210331