AD 8 code

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέσεις εργασίας

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ με έδρα την Λευκωσία, πρωτοπόρος στην εισαγωγή και διανομή ειδών υγιεινής, κεραμικών, παρκέ, κουζινών και είδη υδραυλικού, αναζητά ενθουσιώδη, δυναμικό, αυτό-υποκινούμενο επαγγελματία για τη πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

Sales Executive (2 Θέσεις)

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων σε Retail πελάτες και B2B πελάτες Developers, Εργολάβοι, Αρχιτέκτονες.
  • Εξυπηρέτηση και διαχείριση νέων και υφιστάμενων πελατών.
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου και καινούργιου πελατολογίου.
  • Κατάρτιση πλάνου για επίτευξη στόχων.

Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και μέτρια γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών όπως λογισμικό πρόγραμμα SAP.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός.