AD 8 code

Andreotti Furniture: Θέσεις Εργασίας

Andreotti Furniture: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΟΔΗΓΟΙ

ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

ΛΕΜΕΣΟΣ

Στα πλαίσια ανάπτυξης της Εταιρείας μας , αναζητούμε για άμεση πρόσληψη επαγγελματίες οδηγούς για να ενταχθούν στην ομάδα μας με έδρα τη Λεμεσό.

Οι οδηγοί έχουν την ευθύνη για άριστη εξυπηρέτηση των πελατών, μέσω της ασφαλής παράδοσης των εμπορευμάτων της Εταιρείας με την υποστήριξη της ομάδας παραδόσεων.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες :

  • Παραλαβή των εμπορευμάτων για φόρτωση και κατάλληλος διαχωρισμός τους για ορθή οργάνωση στο φορτηγό.
  • Έλεγχος των εμπορευμάτων προτού αναχωρήσουν από την αποθήκη.
  • Ασφαλή φόρτωση και εκφόρτωση των εμπορευμάτων στο/από το φορτηγό.
  • Τήρηση του προγραμματισμένου δρομολογίου και των ραντεβού παράδοσης στους πελάτες.
  • Παράδοση παραγγελιών στους πελάτες σύμφωνα με τις οδηγίες από το/ην προϊστάμενο/η και προσεκτική τοποθέτηση των εμπορευμάτων στους χώρους που υποδεικνύονται από τον πελάτη.
  • Καθαριότητα και συγύρισμα των χώρων παράδοσης των εμπορευμάτων κατόπιν της παράδοσης στους πελάτες.
  • Είσπραξη πληρωμών από πελάτες όπου αυτό έχει προκαθοριστεί και λήψη υπογραφής στα αντίστοιχα έντυπα από τους πελάτες σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δοθεί.
  • Διαχείριση επιστροφών σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας και αναφορά τυχόν προβλημάτων που προκύπτουν κατά τη μεταφορά και παράδοση εμπορευμάτων.
  • Φροντίδα, συντήρηση και περιποίηση του οχήματος διανομής και αυστηρή τήρηση των κανόνων ασφαλείας και του κώδικα οδικής κυκλοφορίας.
  • Διασφάλιση της άριστης εξυπηρέτησης των πελατών κατά την παράδοση των εμπορευμάτων, τόσο από τον/την ίδια, καθώς και την ομάδα υπό την ευθύνη του/της.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και επαγγελματισμού
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας
  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού κατηγορίας Γ θεωρείται απαραίτητη
  • Κάτοχος λευκού ποινικού μητρώου
  • Καλές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Ωφελήματα :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάση προσόντα και εμπειρία
  • Πενθήμερη εργασία ( Δευτέρα – Παρασκευή)
  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, σημειώνοντας τη θέση εργασίας, στο email : hr@andreotti.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”   μέχρι τις 22/11/2023.