AD 8 code

Geomast Antifire Co. Ltd: Θέση Εργασίας

Geomast Antifire Co. Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Διανομέας

H Εταιρεία GEOMAST ANTIFIRE LTD που εδρεύει στο δρόμο Λατσιών – Γερίου και δραστηριοποιείται στον τομέα της Πυρασφάλειας Παγκυπρίως, ζητά να προσλάβει άτομα για μόνιμη θέση Διανομέα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος αδείας οδηγού
  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγουμένη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Περισυλλογή και επαναφορά Πυροσβεστήρων
  • Λήψη και εκτέλεση Παραγγελιών

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Μόνιμη πλήρης απασχόληση
  • Πενθήμερη εργασία
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προσφέρεται πολύ ελκυστικό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει πέραν του μισθού, προμήθεια, 13ο μισθό και άλλα ωφελήματα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν σύντομο βιογραφικό σημείωμα στο email : andreas@geomast.com με θέμα “Διανομέας – anergosjobs.com”

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλέγουν για προσωπική συνέντευξη.