AD 8 code

Chr. Kapodistrias & Sons Ltd: Θέσεις εργασίας

ΧΡ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ: Θέσεις εργασίας – Λάρνακα

Pickers

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Pickers για το κατάστημα της στην επαρχία Λάρνακας.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση.

  • Εύρεση εξαρτημάτων για την ετοιμασία των παραγγελιών σε σύντομο χρονικό διάστημα.

  • Συνεργασία και επικοινωνία με τους πωλητές για την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών.

  • Διασφάλιση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.

  • Τακτοποίηση και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.

  • Τήρηση και συμμόρφωση με τις διαδικασίες και τους κανόνες της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης του χρόνου.

  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.

  • Εργατικό, ευγενικό, υπεύθυνο και συνεργάσιμο άτομο.

Ωφελήματα:

  • Ωράριο εργασίας μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30, από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.

  • 13ος μισθός.

  • Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.