AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

P.Papacosta & Associates LLC: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία

Το μελετητικό γραφείο P.Papacosta & Associates LLC με έδρα την Λευκωσία ενδιαφέρεται να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό , με ή χωρίς πείρα.

Απαιτούμενα προσόντα :

1)Πολιτικός Μηχανικός μέλος ή υπό εγγραφή μέλος του ΕΤΕΚ ,

2)Δεξιότητες χρήσης σχεδιαστικού προγράμματος autocad ή/και revit και των εφαρμογών τους,

3)Δεξιότητες χρήσης λογισμικού ανάλυσης και διαστασιολόγησης κατασκευών,

4)Άριστη γνώση Ελληνικής και καλή Αγγλικής γλώσσας,

5)Καλή θέληση για μάθηση ,επικοινωνιακές, διαχειριστικές και οργανωτικές δεξιότητες,

Επιπρόσθετα προσόντα :

1)Μεταπτυχιακός τίτλος σε δομοστατική ειδίκευση ή σε επιμέτρηση ποσοτήτων,

2)Δεξιότητες προετοιμασίας δελτίων ποσοτήτων και διαχείρισης οικοδομικών έργων,

3)Πιστοποίηση ECDL,

4)Άδεια οδήγησης,

Καθήκοντα :

1)Εκπόνηση μελετών δομικού σχεδιασμού για οικοδομικά και τεχνικά έργα,

2)Σχεδιασμός στατικών και κατασκευαστικών σχεδίων,

3)Επίβλεψη εργασιών οικοδομικών έργων,

5)Διαχείριση οικοδομικών συμβολαίων ,

6)Επικοινωνία με πελάτες

Άλλες πληροφορίες :

Θα δοθεί προτεραιότητα σε άτομα που έχουν την δυνατότητα να ενταχθούν ,

1)Σχέδιο Πρακτικής Άσκησης Νέων Μηχανικών 2023 ΕΤΕΚ ,

2)Σχέδιο κατάρτισης Ανέργων ΑΝΑΔ.

Οι ενδιαφερόμενοι δύναται να υποβάλουν το βιογραφικό τους στην διεύθυνση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας ppaccse@cytanet.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”

Για οποιεσδήποτε άλλες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο 22447169