AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθηκάριος / Διανομέας

Medilink: Ζητείται Βοηθός Αποθηκάριος / Διανομέας – Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή, έλεγχος, ταξινόμηση και αποθήκευση των προϊόντων στην αποθήκη
  • Σωστή και έγκαιρη εκτέλεση των παραγγελιών
  • Έλεγχος και καταμέτρηση των προϊόντων
  • Φόρτωση και εκφόρτωση των προϊόντων στα αυτοκίνητα παράδοσης
  • Γνώση και εφαρμογή των προτύπων υγείας και ασφάλειας
  • Μέριμνα για την ασφάλεια και προστασία της ποιότητας των προϊόντων
  • Διατήρηση του χώρου της αποθήκης καθαρού και σιγυρισμένου

Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η κολεγίου
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Πενθήμερη εργασία

Για συνέντευξη στείλτε το βιογραφικό σημείωμα σας στην ακόλουθη διεύθυνση:

E-mailc.eleftheriou@medilink.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”