AD 8 code

Ζητείται Αρχιτέκτονας

Αρχιτεκτονικό γραφείο Έφη Μιχαηλίδου: Ζητείται Αρχιτέκτονας – Πάφος

Το Αρχιτεκτονικό γραφείο Έφη Μιχαηλίδου στην Πάφο, ζητά να προσλάβει Αρχιτέκτονα για άμεση απασχόληση.

Προσόντα:

  • Πτυχιούχος/α αρχιτέκτονας;
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας σε αρχιτεκτονικό γραφείο;
  • Γνώσεις πολεοδομικών νομοθεσιών είναι απαραίτητες;
  • Γνώσεις και εμπειρία interior design θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν;
  • Γνώση πολεοδομικών κανονισμών;
  • Εξυπηρέτηση πελατών;

Γνώσεις προγραμμάτων:

Autocad, Photoshop, MS office, Lumion & Sketch up κτλ.

Καθήκοντα:

  • Αρχιτεκτονικός σχεδιασμός 2D & 3Drenderings
  • Ετοιμασία σχεδίων και κατασκευαστικών λεπτομερειών
  • Κριτική σκέψη ιδεών και επίλυσης σχεδιαστικών προβλημάτων
  • Φωτογραφικό υλικό και αποτύπωση υφιστάμενων οικοδομών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παρακολούθηση προόδου εργασιών

Προσφέρεται ελκυστικός μισθός αναλόγως προσόντων.

Αποστολή βιογραφικών στο email efimia5@gmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”