AD 8 code

Ζητείται Office Administrator σε Κέντρο Φυσιοθεραπείας

Ζητείται Office Administrator σε Κέντρο Φυσιοθεραπείας – Λευκωσία

Office Administrator σε Κέντρο Φυσιοθεραπείας Περιοχή Μακεδονίτισσα – Λακατάμια για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα
Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
Άριστη γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
Εμπειρία στην τηλεφωνική επικοινωνία
Δίπλωμα στα γραμματειακά θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευγενική και ευχάριστη προσωπικότητα
Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
Προηγούμενη πείρα και γνώση του συστήματος ΓΕΣΥ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα
Τηλεφωνική εξυπηρέτηση ασθενών/πελατών (κλείσιμο ραντεβού, διεκπεραίωση αιτημάτων κλπ)
Υποδοχή ασθενών, συμπλήρωση στοιχείων, ενημέρωση/άνοιγμα ηλεκτρονικού φακέλου
Έκδοση τιμολογίων, διεκπεραίωση πληρωμών
Καταγραφή σημειώσεων φυσιοθεραπευτή για ασθενείς
Άλλα συναφή καθήκοντα
Ακολουθείται πενθήμερο ωράριο εργασίας (Δευτέρα μέχρι Παρασκευή). 9:00-13:00 2:30-18:30

Για αποστολή βιογραφικών: aquaphysiohouse@gmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”