Νέες θέσεις χωρίς προϋπηρεσία – Business Associates – €1.300

Νέες θέσεις χωρίς προϋπηρεσία-Business Associates – €1.300 – Πάφος

Η εταιρεία μας είναι μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία παροχής συμβουλών σε θέματα Marketing με έδρα το κέντρο της Πάφου.

Στα πλαίσια νέου μεγάλου project συνεργασίας που έχει αναλάβει, αναζητά 2 νέους συνεργάτες που θα ενισχύσουν το τμήμα του sales & marketing, έχοντας ως βασική αρμοδιότητα να συμμετέχουν στον σχεδιασμό, στην ανάπτυξη και την προώθηση ενεργειών στην εταιρεία .

Απαραίτητα Προσόντα

-Άριστη  γνώση Ελληνικής γλώσσας
-Άριστη επικοινωνιακές δεξιότητες
-Δυναμική προσωπικότητα  με αυτοπεποίθηση και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Καθήκοντα

-Customer Service
-Ανάπτυξη πελατολογίου

Παρέχεται

-Μόνιμη απασχόληση με εκπαίδευση και διαρκής καθοδήγηση
-Υψηλές αμοιβές έως 1300 + μηνιαίο Βonus παραγωγικότητας
-Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας + εξέλιξης
-Δυνατότητα απόκτησης εμπειρίας στον κόσμο του sales & marketing

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ομάδα τμήματος HR στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  HRCy1@outlook.com

(ΜΟΜ-2)