AD 8 code

Ζητούνται Κτηνίατρος, Βοηθός Κτηνιάτρου και Γραμματέας

Dr. Michalis Pelekanis Veterinary clinic: Ζητούνται Κτηνίατρος, Βοηθός Κτηνιάτρου και Γραμματέας – Λεμεσός

Θέσεις εργασίας
Η κτηνιατρική κλινική Μιχάλης Πελεκανής διευρύνει την ομάδα της και ζητά να προσλάβει:
1. Κτηνίατρο με πλήρη απασχόληση.
Απαραίτητα προσόντα :
* επαγγελματισμός
*συνέπεια
* πάθος για την κτηνιατρική
Κλινική-χειρουργική εμπειρία , και γνώσεις ξένων γλωσσών θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα.
2. Βοηθός κτηνιάτρου
Καθήκοντα :
*περιποίηση/καθαριότητα νοσηλευτηρίου *φροντίδα ζώων.
* βοήθεια στον χειρισμό των ζώων
Απαραίτητα προσόντα:
*συνέπεια
*επαγγελματισμός
*εξοικείωση με τα ζώα.
Κλινική εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
3. Γραμματέας
*καλή χρήση Η/Υ
*άπταιστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
*ευγένεια
*συνέπεια
*τιμιότητα
*αγάπη για τα ζώα
Ωράριο γραμματέα:
Πενθήμερη εργασία, 4 καθημερινές 9:00-13:00 και 15:00-19:30 και Σάββατο 9:00-14:00
Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο:
pelekanis@hotmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”