AD 8 code

Ζητούνται Pickers

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Ζητούνται Pickers – Λευκωσία

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ η οποία δραστηριοποείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων ζητά να προσλάβει Pickers για το κεντρικό κατάστημα της στην επαρχία Λευκωσίας (Καϊμακλί).

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση.

  • Συνεργασία και καλή επικοινωνία με πωλητές για την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών.

  • Διασφάλιση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.

  • Τακτοποίηση και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.

  • Τήρηση και συμμόρφωση με τις διαδικασίες και τους κανόνες της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης του χρόνου.

  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.

  • Εργατικό, ευγενικό και συνεργάσιμο άτομο.

  • Όρεξη και προθυμία.

Άλλες Πληροφορίες:

Εργασία πλήρους απασχόλησης.

Ωράριο εργασίας μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30, Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.

13ος μισθός.

Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνούν τηλεφωνικώς στο 22620010.