AD 8 code

Ζητείται Σχεδιαστής

D. Ellinas Factory products Ltd: Ζητείται Σχεδιαστής – Λεμεσός

Ζητείται Σχεδιαστής για τη στελέχωση της εταιρείας D. Ellinas Factory products Ltd για την επαρχία Λεμεσού

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Άριστη Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD & 3D Σχεδίου)

  • Γνώσεις Η/Υ (excel, email..)

  • Εξωστρέφεια και καλές δυνατότητες επικοινωνίας

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε συναφή κλάδο

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και επεξήγηση προϊόντων σε πελάτες σε Ελλάδα και Κύπρο

  • Επικοινωνία, συνεργασία και συντονισμός μεταξύ πωλητών Ελλάδας  και καταστημάτων στην Κύπρο

  • Εσωτερικά και εξωτερικά ραντεβού

  • Σχέδια για προώθηση στην παραγωγή – εργοστάσιο

  • Συντονισμός γραφείου και προσφορών για πελάτες

  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες εντός και εκτός Κύπρου

  • Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών

Βιογραφικά στο email:  despo.christofi@dellinas.eu