AD 8 code

Ζητούνται Αρχιτέκτονες

Ikodomia: Ζητούνται Αρχιτέκτονες – Λεμεσός

Junior, Mid-Level και Senior

Η εταιρία Ikodomia με έδρα τη Λεμεσό επεκτείνει τις δραστηριότητες της και επιθυμεί να προσλάβει αρχιτέκτονες για να ενταχθούν στο δυναμικό του Αρχιτεκτονικού τμήματος.

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

– Προετοιμασία αρχιτεκτονικών και κατασκευαστικών σχεδίων

– Προετοιμασία αρχιτεκτονικών σχεδίων για σκοπούς αδειών

– Δημιουργία εξωτερικών και εσωτερικών σχεδιαστικών ιδεών και παρουσιάσεων

– Τρισδιάστατη σχεδίαση και παραγωγή τρισδιάστατων απεικονίσεων

Απαραίτητα προσόντα:

– Πτυχίο αρχιτεκτονικής από αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο

– Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων Cad

– Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

– Οργανωτικές δεξιότητες και συνέπεια σε χρονοδιαγράμματα

– Κριτική σκέψη, εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Βολικό συνεχόμενο ωράριο εργασίας

Πολύ καλές απολαβές

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστέλλουν το βιογραφικό τους μαζί με τη δουλειά τους (CV & Portfolio) στο email info@ikodomia.com. με θέμα: “anergosjobs.com”

Τηλ. επικοινωνίας: 77771400

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.