AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

PanoP Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Η εταιρία PanoP Ltd. που εδρεύει στη Λευκωσία και δραστηριοποιείται στον τομέα της προμήθειας στολών εργασίας, επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο/η αποθήκης .

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Τήρηση αποθεματικού (stock).
  • Παραλαβή εμπορευμάτων από τους προμηθευτές.
  • Έλεγχος της ποσότητας και της ποιότητας των εμπορευμάτων που παραλαμβάνονται από τους προμηθευτές.
  • Διαχωρισμός των εμπορευμάτων και διανομή στους πελάτες και τους συνεργάτες.
  • Συντήρηση και καθαριότητα της αποθήκης.
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας και υγείας στην αποθήκη για την αποφυγή ατυχημάτων και ζημιών.

Προσόντα:

  1. Καλή χρήση ελληνικής γλώσσας.
  2. Κάτοχος νόμιμης άδειας οδηγού στην Κυπριακή Δημοκρατία.
  3. Η γνώση χρήσης Η/Υ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  4. Η γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Άλλες πληροφορίες:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση panop2@cytanet.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”  μέχρι τις 31 Οκτωβρίου 2023.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης και βάσει των εταιρικών κανονισμών για τη διαχείριση προσωπικών δεδομένων.