AD 8 code

Ζητείται Office Administrator

Prince Cyprus: Ζητείται Office Administrator – Λευκωσία

Η Prince Cyprus, εισαγωγική και εμπορική εταιρεία με έδρα Λατσιά Λευκωσίας ζητά Office Administrator.

Η υποψήφια θα αναλάβει καθήκοντα όπως:

  • Καθημερινή διεκπεραίωση εργασιών της τιμολόγησης και αποστολής παραγγελιών
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Έλεγχο και τήρηση των διαδικασιών της εταιρίας
  • Ημερήσια αναφορά στη διοίκηση για το αποτέλεσμα της ημέρας , του μήνα και του έτους.

Απαραίτητα προσόντα

  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • ‘Άριστη γνώση Η/Υ: Word, Excel, Outlook
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ευπρεπής παρουσία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Προσφέρουμε : Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον, απολαβές ανάλογα με προσόντα.

Στείλτε το βιογραφικό σας στο hr@princesilvero.gr με θέμα: “OF/CY23 – anergosjobs.com”

ΠΡΟΣΟΧΗ:

Οι υποψήφιοι να σημειώσουν ότι βασιζόμενοι στον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), όλες οι αιτήσεις/βιογραφικά που είχαν καταχωρηθεί στη βάση μας, έχουν διαγραφεί. Στην περίπτωση που είχατε αποστείλει παλαιότερα το βιογραφικό σας και σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση, παρακαλώ συμπληρώστε ξανά την αίτηση.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν και θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.