AD 8 code

Ζητείται Graphic Designer

G.K. Marketing LAB Services Ltd: Ζητείται Graphic Designer – Λευκωσία

Η εταιρεία Marketing LAB ζητά να προσλάβει δημιουργικό Graphic Designer για πλήρη απασχόληση

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός γραφικών για ψηφιακά μέσα προβολής (Social Media, Google κ.α.)
  • Σχεδιασμός γραφικών για ενημερωτικά φυλλάδια κ.α.
  • Σχεδιασμός λογοτύπων και branding guidelines
  • Σχεδιασμός ιστοσελίδων (μόνο design)
  • Συμμετοχή στην ομάδα για εξεύρεση ιδεών και πρωτότυπων λύσεων

Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Γνώση σχεδιαστικών λογισμικών όπως Photoshop κ.α.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη
  • Ομαδικότητα και προθυμία για συνεργασία με την ομάδα
  • Δυνατότητα δημιουργίας γραφιστικών με βάση τις κατευθυντήριες γραμμές του κάθε brand
  • Δυνατότητα εργασίας σε PC

Προσφέρουμε

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Υβριδική εργασία

Πως να κάνετε την αίτηση σας

Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα και δείγμα προηγούμενης δουλειάς στο info@marketinglab.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”

Θα ζητηθεί δείγμα δουλείας σε project που θα ανατεθεί

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης