AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος Ελαστικών

ΧΡ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ: Ζητείται Αποθηκάριος Ελαστικών – Λευκωσία

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για το Τμήμα Ελαστικών στην επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Εύρεση ελαστικών από τα ράφια για ετοιμασία παραγγελιών πελατών και φόρτωση των ελαστικών στα οχήματα για παράδοση από τους διανομείς.

  • Τακτοποίηση ελαστικών στην αποθήκη.

  • Διατήρηση καθαριότητας αποθήκης.

  • Τήρηση κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας στην εργασία.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

  • Προηγούμενη πείρα ως αποθηκάριος θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

  • Πολύ καλή γνώσης ελληνικής γλώσσας.

  • Συνεργάσιμο άτομο.

  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.

Άλλες πληροφορίες:

  • Ωράριο εργασίας Δευτέρα μέχρι Παρασκευή, 8:00-17:30

  • 13ος μισθός

  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.