AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια

VRIKKIS & CO. LTD: Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια – Λευκωσία

Ζητείται άτομο για πλήρη απασχόληση για πλήρωση θέσης Λογιστή/ Λογίστριας για το λογιστικό γραφείο  VRIKKIS & CO. LTD στην οδό Αρχ. Μακαρίου 33 κύριος δρόμος Πέρα Χωριού-Δαλιού.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Λογιστικό Δίπλωμα τουλάχιστον επιπέδου LCCI Higher ή πτυχίο Λογιστικής
  • Άριστη γνώση Η/Υ και εργαλείων MS Office
  • Χρήση λογιστικού προγράμματος
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα με λογισμικό μισθοδοσίας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Προηγούμενη πείρα σε λογιστικό ή ελεγκτικό γραφείο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων πελατών
  • Ετοιμασία Φ.Π.Α., κοινωνικών ασφαλίσεων
  • Συμφιλίωση τραπεζών και πιστωτών

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι/νες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο nikoletta.vrikki@gmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”