AD 8 code

ΧΡ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ: Ζητείται Διανομέας

ΧΡ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ: Ζητείται Διανομέας – Λεμεσός

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, ζητά να προσλάβει διανομέα για το κατάστημα της στην επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα:

  • Η έγκαιρη διανομή εξαρτημάτων στους πελάτες της εταιρείας.

  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες ακολουθώντας τις διαδικασίες της εταιρείας.

  • Τήρηση οδηγιών Προϊστάμενου του Τμήματος Διανομέων και κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας.

  • Τήρηση Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων.

  • Γνώση ελληνικής γλώσσας.

  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

  • Συνεργάσιμο, ευγενικό και θετικό άτομο.

  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνούν τηλεφωνικώς στο 22620010.