AD 8 code

Chr. Kapodistrias & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

Chr. Kapodistrias & Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Πάφος

Υπεύθυνος Αποθήκης

Η εταιρεία Χρ.Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Αποθήκης για το κατάστημα της στην επαρχία Πάφου.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή κιβωτίων με ανταλλακτικά από την Κεντρική Αποθήκη, έλεγχος, ενημέρωση συστήματος και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.
  • Χειρισμός λογισμικού και διεκπεραίωση των διαδικασιών που απαιτούνται σε αυτό.
  • Ταξινόμηση των ανταλλακτικών και τακτοποίηση στα ράφια.
  • Έλεγχος επιστροφών και τακτοποίηση των ανταλλακτικών που γίνονται επιστροφή.
  • Έλεγχος αποθέματος.
  • Διατήρηση αποθήκης σε υψηλά επίπεδα καθαριότητας.
  • Προγραμματισμός, συντονισμός και κατανομή των εργασιών μεταξύ των μελών της ομάδας στο Τμήμα Αποθήκης.
  • Επιθεώρηση αποθήκης και έλεγχος έαν τα ανταλλακτικά είναι τοποθετημένα και ταξινομημένα στις σωστές θέσεις.
  • Τήρηση όλων των ενδεδειγμένων μέτρων σχετικά με την ασφάλεια των εργαζομένων.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Κάτοχος πτυχίου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετον προσόν.
  • Τουλάχιστον δύο χρόνια προηγούμενης εμπειρίας ως Υπεύθυνος Αποθήκης.
  • Γνώση Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητες διαχείρισης χρόνου.
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.

Άλλες Πληροφορίες:

  • Ωράριο εργασίας Δευτέρα μέχρι Παρασκευή, μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30.
  • 13ος μσθός.
  • Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com με τίτλο: “Υπεύθυνος Αποθήκης – anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.