AD 8 code

Wayne’s Coffee: Ζητείται Barista

Waynes Coffee: Ζητείται Barista – Λευκωσία

To Waynes Coffee στην Έγκωμη ζητά να προσλάβει άνδρα ή γυναίκα για τη θέση του barista.

Οι υποψήφιοι / ες θα πρέπει απαραιτήτως να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε καφετέρια η άλλο κατάστημα που να σερβίρει καφέ  τουλάχιστον 6 μήνες

  • Απόφοιτος/η Λυκείου με ικανοποιητικό επίπεδο Αγγλικής γλώσσας.

  • Ενεργητικότητα, θετική διάθεση, ευχέρεια στον λόγο και στον χειρισμό πελατών.

Προσφέρουμε:

•      Εξαιρετικό  πακέτο απολαβών αναλόγως εμπειρίας

•     Προοπτικές περαιτέρω ανέλιξης σε υπεύθυνη θέση

•     Ευχάριστο, άνετο και δημιουργικό περιβάλλον

Καθήκοντα

  • Ετοιμάζει ροφήματα και γεύματα σύμφωνα με τις προτιμήσεις των πελατών

  • Διασφαλίζει την ομαλή και εύρυθμη λειτουργία κατά τη διάρκεια της βάρδιας του

  • Διασφαλίζει ότι τηρούνται πιστά οι λειτουργικές διαδικασίες και οι κανονισμοί ασφαλείας, αναπλήρωσης και αποθήκευσης των προϊόντων.

Αιτήσεις με βιογραφικά να προωθούνται στο infonsrnc@gmail.com αναφέροντας τον τίτλο barista/2023/1