AD 8 code

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέση εργασίας

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέση εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ πρωτοπόρος στην εισαγωγή και διανομή ειδών υγιεινής, κεραμικών και παρκέ, αναζητά ενθουσιώδη, δυναμικό, αυτό-υποκινούμενο επαγγελματία για τη πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

Receptionist

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή πελατών και διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου καταστήματος
  • Διευθέτηση, οργάνωση και συντονισμός συναντήσεων
  • Υποστήριξη πωλητών καταστήματος
  • Άλλες συναφείς εργασίες που εμπίπτουν στα γενικά καθήκοντα της συγκεκριμένης θέσης

Προσόντα:

  • Γραμματειακές γνώσεις
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ms office (emails, word, excel, etc)
  • Επαγγελματικές οργανωτικές ικανότητες
  • Multitasking και προτεραιοποίηση
  • Εξαίρετες διαπροσωπικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Επαγγελματική στάση και εμφάνιση
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προθυμία για εκμάθηση καινούργιων γνώσεων και δεξιοτήτων

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • 13 μισθοί
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@sofocleskyprianou.com με τίτλο: “anergosjobs.com”