AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

MSP IOANNOU BROS: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η εταιρεία MSP IOANNOU BROS με πολύχρονη εμπειρία στον τομέα της κατασκευής κτιρίων στην Λεμεσό αναζητά ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ για εργοδότηση.

Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης H/Y και Microsoft Office
  • Εργατικότητα, υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Γνώση λογιστικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Εκτελεί καθημερινά καθήκοντα διοίκησης γραφείου και βοήθειας με διάφορα έργα
  • Διενέργεια βασικών λογιστικών πράξεων
  • Αποστολή τιμολογίων και αποδείξεων σε πελάτες
  • Διαχείριση αλληλογραφία, ημερολογίων και ταχυδρομείων.
  • Διατήρηση και ενημέρωση βάσης δεδομένων επαφών.
  • Αρχειοθέτηση και σάρωση για διάφορα έργα.
  • Λάβετε προσφορές, εταιρικούς λογαριασμούς και εκπτώσεις.
  • Εντοπισμός και βοήθεια στην πρόσληψη άλλων υπηρεσιών προσωπικό στην Κύπρο και αν χρειαστεί διεθνώς.
  • Κανονίστε όπως απαιτείται ταξίδια και διαμονή για τη διεύθυνση και το προσωπικό
  • Διενέργεια έρευνας αγοράς για διάφορα προϊόντα.
  • Γενικά ψώνια και θελήματα για το γραφείο.
  • Διαχειριστείτε και συντονίστε εταιρικές και προσωπικές αγορές.
  • Γενική επίβλεψη καθαριότητας.
  • Ενεργή συμμετοχή σε ad-hoc έργα.

Απολαβές:

  • Μισθός βάση προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση create@mspioannoubros.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας.