AD 8 code

Ζητείται Επιστάτης Έργων

ENECON Mesogios Ltd: Ζητείται Επιστάτης Έργων – Λευκωσία

Η εταιρεία ENECON Mesogios Ltd με έδρα την Λευκωσία ζητά να προσλάβει άτομο για την
θέση
ΕΠΙΣΤΑΤΗ για έργα επισκευής και συντήρησης της εταιρείας μας στην Κύπρο.

Η εταιρεία Η ENECON Mesogios Ltd δίνει λύσεις σε προβλήματα που αφορούν μεταξύ άλλων, διάβρωση (μπετόν ή μετάλλου), χημική προσβολή (chemical attack), καταπόνηση βιομηχανικών δαπέδων,  υγρασίες και προβλήματα  υγρομόνωσης.

Από το 2012 όπου και η ENECON Mesogios Ltd δραστηριοποιείται σε Κύπρο και Ελλάδα, δημιουργήσαμε ένα πολυποίκιλο εύρος εργασιών καλύπτοντας πολυάριθμους τομείς όπως:

Ναυτιλία, Μονάδες Επεξεργασίας Λυμάτων και Νερού, Τοπικά τμήματα Υδάτων, Ηλεκτροπαραγωγικοί Σταθμοί, Χημικές βιομηχανίες, Εργοστάσια Τσιμέντου, Μεταλλεία, Νοσοκομεία, Φαρμακευτικές Εταιρείες, Μονάδες Αφαλάτωσης, Οινοποιεία, Αεροδρόμια, Νοσοκομεία, Ξενοδοχεία και κλινικές.

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η λυκείου τουλάχιστον. Πανεπιστημιακό δίπλωμα σε Τεχνικής φύσεως επάγγελμα όπως μηχανολογία ή πολιτικού μηχανικού, θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

  • Πείρα σε εργοτάξια

  • Οργανωτικό άτομο με υπευθυνότητα και εχεμύθεια

  • Πείρα σε πωλήσεις θα προτιμηθεί

  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας

  • Καθαρό μητρώο

  • Άδεια οδηγού

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ζήλο για μάθηση για νέες τεχνολογίες.

Κυρίως καθήκοντα

  • Συντονισμός και επίβλεψη έργων (project management)

  • Σωστή εφαρμογή των εξειδικευμένων υλικών της ENECON (32 πολυμερή υλικά) με την σωστή επίβλεψη.

  • Καθοδήγηση και βοήθεια στην εφαρμογή των επισκευαστικών υλικών στο υπόλοιπο εργατικό προσωπικό

Αν και η πείρα σε θέματα που αφορούν επισκευή και συντήρηση σε δόμηση και μηχανολογία θα μπορούσε να θεωρηθεί προτέρημα, ψάχνουμε περισσότερο για άτομο που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ο HANDS ON SALES PROFESSIONAL.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο 22100043.

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο operations@enecon.cy