AD 8 code

Ζητείται Φαρμακοποιός

G.P Green Pharmacies Ltd: Ζητείται Φαρμακοποιός – Λεμεσός

Προσόντα:

  • Δίπλωμα Φαρμακοποιού και άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος στην Κυπριακή Δημοκρατία.
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση (θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση συνταγών εντός και εκτός ΓΕΣΥ.
  • Εξυπηρέτηση πελατών & παροχή συμβουλών.
  • Διατήρηση ομαλής λειτουργίας φαρμακείου.

Ωφελήματα:

  • Προσφέρεται σταθερός μηνιαίος μισθός + 13ος μισθός καθώς και bonus.
  • Άλλα ωφελήματα.

Η θέση αφορά την επαρχία Λεμεσού.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο info@konniservices.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν στο 25361333.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.