AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Panayiotides and Sons Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Η εταιρεία διαφημιστικών δώρων Παναγιωτίδης και Υιοί ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για ολική/μερική απασχόληση, με αρκετά καλούς όρους εργασίας.

Προσόντα Υποψηφίου/ας

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείριση και τήρηση ημερομηνιών παράδοσης
  • Ευχάριστος και οργανωτικός χαρακτήρας
  • Κάτοχος κανονικής άδειας οδηγού
  • Χρήση μηχανημάτων hand lift και fork lift
  • Γνώση οδικού δικτύου
  • Οργάνωση αποθήκης και διαχείριση φορτίων εμπορευμάτων/παραλαβών

Ακριβή καθήκοντα/ευθύνες

  • Παγκύπριες παραδόσεις/παραλαβές με εταιρικό εμπορικό όχημα
  • Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση φορτίων στην αποθήκη και εργαστήριο εκτυπώσεων
  • Φορτοεκφορτώσεις
  • Διαχωρισμός και καταμέτρηση προϊόντων παραγγελιών
  • Πακετάρισμα και ξεπακετάρισμα προϊόντων πριν και μετά την επεξεργασία τους
  • Έλεγχος ποιότητας επεξεργασίας
  • Επικοινωνία με υπεύθυνο παραγωγής
Για πληροφορίες τηλ. 99518048.

Αποστολή βιογραφικού στο email costas@panayiotides.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Ωράριο: Πενθήμερο 08:00-13:00 & 14:00-17:00

Αριθμός ωρών εργασίας: 39

Μέρες εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή

Διεύθυνση τόπου εργασίας: Γλαύκου 22, Στρόβολος 2000 Λευκωσία και 105, Βασίλη Μιχαηλίδη , 2200 Γέρι

Συστάσεις Αναγκαίες.