AD 8 code

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια (αρχικός μισθός €2.000)

Vyrides Clinic: Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια (μισθός €2.000) – Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εγγεγραμμένος/η στο Μητρώο Νοσηλευτών Γενικής Νοσηλευτικής Κύπρου
  • Ανανεωμένη άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος
  • Εμπειρία στην λήψη αίματος
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλίας, εργασία υπό πίεση και διαχωρισμός προτεραιότητας

Καθήκοντα:

  • Νοσηλεία ασθενών στην κλινική
  • Βοήθεια των ιατρών στα εξωτερικά ιατρεία
  • Βοήθεια στο κλινικό εργαστήριο της κλινικής

Πρωινή και απογευματινή βάρδια χωρίς βραδινές υπηρεσίες.

Αρχικός μισθός: 2,000 Ευρώ μηνιαίως

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο vyrides.acc@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”