Ζητείται Βοηθός Διευθυντή/ Διαχείριση Γραφείου (ωράριο: 8:00-16:30)

Etapol Ltd: Ζητείται Βοηθός Διευθυντή/ Διαχείριση Γραφείου – Λευκωσία

Η Etapol Ltd, εταιρεία εισαγωγής ψυκτικών και A/C μηχανημάτων/εξαρτημάτων, ζητάει να προσλάβει άτομο για να την θέση Βοηθού Διευθυντή και Διαχείρισης γραφείου στα γραφεία μας στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η για την ομαλή λειτουργία και οργάνωση του γραφείου.
  • Διαχείριση προσφορών και παραγγελιών.
  • Διαχείριση του τηλεφωνικού συστήματος.
  • Επικοινωνία με τα καταστήματα για διευθέτηση οποιουδήποτε προβλήματος.
  • Διαχείριση επικοινωνίας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με προμηθευτές και πελάτες.
  • Οργάνωση και τήρηση των διαδικασιών του τμήματος εισαγωγών.
  • Οργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών εκ μέρους του Διευθυντή.
  • Ικανότητα διαχείρισης καθηκόντων σε περίπτωση απουσίας του Γενικού Διευθυντή.
  • Εκτέλεση οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα που τυχόν ανατίθενται κατά καιρούς από την Διεύθυνση.

Το άτομο που θα προσληφθεί πρέπει να έχει τα ακόλουθα προσόντα:

  • Κάτοχος οποιουδήποτε Πανεπιστημιακού Πτυχίου σε Διοίκηση Γραφείου και Γραμματειακές Σπουδές ή συναφούς κλάδου θεωρείται πλεονέκτημα.