AD 8 code

Ζητείται Κλητήρας

Synlab Cyprus Ltd: Ζητείται Κλητήρας – Λευκωσία

Η Synlab είναι η νούμερο ένα εταιρεία εργαστηριακών αναλύσεων στην Ευρώπη με περισσότερους από 19,000 υπαλλήλους, 500 εκατομμύρια εξετάσεις ετησίως και 531 εργαστήρια σε 40 χώρες & 4 ηπείρους.

Θέση: Κλητήρας

Η Synlab Κύπρου μέσα στα πλαίσια επέκτασης και ανάπτυξης εργασιών της, ζητά να εργοδοτήσει Κλητήρα.

Καθήκοντα θέσης:

  • Μεταφορά δειγμάτων με μοτοσυκλέτα εντός Λευκωσίας
  • Μεταφορά αναλωσίμων κ.α
  • Διεκπεραίωση άλλων εξωτερικών υποχρεώσεων της εταιρείας πχ. πληρωμών

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου/ας:

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Να γνωρίζει καλά τους δρόμους της Λευκωσίας
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας μικρού κυβισμού
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • 13ο μισθό και ταμείο προνοίας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Διαδικασία υποβολής αίτησης:

Παρακαλώ όπως μας αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με email στο george.nikodimou@synlab.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Η προθεσμία υποβολής λήγει στις 30/09/2023.