AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Dart Recruitment: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Εκ μέρους συνεργάτης μας, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο του οικιακού και επαγγελματικού εξοπλισμού, ζητάμε να προσλάβουμε Γραμματέα για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Προϋποθέσεις και προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (Γραπτά και Προφορικά).
  • Πολύ καλή γνώση στη χρήση Η/Υ σε προγράμματα Microsoft Office.
  • Καλά επικοινωνιακά προσόντα.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και πρωτοβουλία.
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και λογιστικής θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση προσφορών και παραγγελιών.
  • Υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων.
  • Οργάνωση καταλόγου προϊόντων.

Παροχές

  • Ωράριο από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 08:00-17:00.
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ελκυστικό μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Ευκαιρίες για συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Τέλος η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

careers@dart-recruitment.com με τίτλο: “Γραμματέας – anergosjobs.com”