AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης (ωράριο 07:00 – 15:15)

Gevorest Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης (ωράριο 07:00 – 15:15) – Λεμεσός

Η εταιρεία Gevorest ζητά να προσλάβει Βοηθός Αποθήκης για πλήρη απασχόληση στο εργοστάσιο στο Μοναγρούλλι, στη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και τακτοποίηση πρώτων υλών και ετοίμων προϊόντων
  • Ετοιμασία παραγγελιών για την παραγωγή και την διανομή
  • Φόρτωση παραγγελιών
  • Συμμετοχή στην απογραφή των πρώτων υλών και ετοίμων προϊόντων
  • Να τηρεί πάντοτε τις βασικές αρχές και διαδικασίες λειτουργίας της αποθήκης
  • Ενεργεί πάντοτε σε όλες τις φάσεις των εργασιών σύμφωνα με τους κανονισμούς ασφάλειας και υγείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και υπευθυνότητα
  • Απόφοιτος/η λυκείου η τεχνικής σχολής