AD 8 code

Ε.Πυργά Λτδ: Θέσεις εργασίας

Ε.Πυργά Λτδ: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

Πωλήτριες/Πωλητές Παγωτού

Η εταιρεία Ε.Πυργά ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για ΜΟΝΙΜΗ απασχόληση για την παγωταρία της στην πλατεία του παλιού λιμανιού στη Λεμεσό .

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στα προϊόντα παγωτού
  • Ετοιμασία ροφημάτων (Barista)
  • Φροντίδα καταστήματος

Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών.
  • Γνώση στον τομέα καφέ και παγωτού, καθώς επίσης γνώση άλλων γλωσσών όπως Ρωσικά θα θεωρηθούν σαν έξτρα προσόντα.

Παρέχονται:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ετήσια άδεια
  • Κοινωνικές ασφαλίσεις
  • ΓΕΣΥ
  • Φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον
  • Δωρεάν προϊόντα της εταιρείας

Εφαρμόζεται σύστημα βάρδιας βάση αναγκών. Μόνιμη εξαήμερη απασχόληση (συμπεριλαμβανομένου Σαββατοκύριακου)

Ώρες λειτουργίας παγωταρίας 10:00-24:00 (αναλόγως εποχής).

Για περισσότερες πληροφορίες και αιτήσεις παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 99335355.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@epyrga.com με τίτλο: “anergosjobs.com”