AD 8 code

Ασφαλιστική Εταιρεία Eurolife: Θέση Εργασίας

Ασφαλιστική Εταιρεία Eurolife: Θέση Εργασίας – Πάφος

Η Ασφαλιστική Εταιρεία Eurolife, Μέλος του Συγκροτήματος της Τράπεζας Κύπρου, στο πλαίσιο ανάπτυξης των εργασιών της, αναζητά άτομα για τη θέση του/της Ασφαλιστικού Συμβούλου, στο υποκατάστημα Πάφου στο γραφείο Πηνελόπης Στυλιανού.

Προσόντα:

Απολυτήριο Λυκείου, Ευχάριστη προσωπικότητα, Επικοινωνιακές ικανότητες, Φιλοδοξία για επαγγελματική ανέλιξη, Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις ή στο τραπεζικό τομέα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

Συνάντηση με υποψήφιους πελάτες, Διερεύνηση και ανάλυση αναγκών, προώθηση ασφαλιστικών προιοντων και εξυπηρέτηση πελατών.

Προνόμια:

Ευέλικτο ωράριο, Ελκυστικό πακέτο απολαβών,Φιλοδώρημα υψηλής παραγωγικότητας, Ταμείο Προνοίας, Συμμετοχή στο ομαδικό σχέδιο Υγείας, Συμμετοχή σε συνέδρια & ταξίδια, πλήρως εξοπλισμένο γραφείο σε σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

Όλοι/ες οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο p.stylianou@eurolifeadvisors.com.cy ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 99411707