AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Πωλήσεων – (ως και €1.500)

Ζητείται Λειτουργός Πωλήσεων – (ως και €1.500) – Λευκωσία

Η Εταιρεία μας δραστηριοποιείται στο τομέα των πωλήσεων και τις  διαφημίσεις στην Λευκωσία από το 2016.

Αναλαμβάνουμε την  Εκπροσώπηση  πολυεθνικών εταιρειών  οι οποίες ενδιαφέρονται για την σωστή προβολή τους και την διερεύνηση του πελατολογίου τους.

Στόχος της εταιρείας είναι η ανάπτυξη νέων project και η εξάπλωση του οργανισμού στην Μεσόγειο.

Σαν εταιρία αναζητούμε 3 άτομα για να ενταχθούν στην ομάδα μας, τα οποία είναι σε θέση να εκπαιδευτούν από έμπειρους εκπαιδευτές και να ενταχθούν σε μια ομάδα με προοπτικές.

Απαραίτητα Προσόντα:

·       Απαραίτητη η Ελληνική Γλώσσα ( Οποιαδήποτε άλλη  γλώσσα θα θεωρεί επιπλέον  προσόν )

·       Ευχάριστος Χαρακτήρας

·       Δυναμική Προσωπικότητα

·       Επαγγελματική συμπεριφορά

·       Ομαδικό πνεύμα

Αρμοδιότητες:

·       Εκπροσώπηση μεγάλων οργανισμών

·       Απόκτηση Νέων Πελατών

·       Αναγνώριση και κάλυψη των αναγκών των πελατών μας

·       Διεξαγωγή έρευνας για τα Brands τα οποία εκπροσωπούμε

·       Ανάπτυξη ομάδας ατόμων

·       Εκπαίδευση νέων ατόμων με προοπτικές για επιχειρηματική, προσωπική Ανάπτυξη

Παροχές:

·       Καθημερινή Εκπαίδευση

·       Ευχάριστο και ομαδικό Περιβάλλον

·       Επαγγελματικά Ταξίδια σε διάφορες χώρες

·       Αναγνωρισμένα Πιστοποιητικά

Στείλε τώρα το Βιογραφικό σου στο salescyoffice@gmail.com και γίνε εσύ το επόμενο μέλος της ομάδας μας.

Ισχύει μέχρι 31  Ιουλίου 2023

(AD-P-54/100)