AD 8 code

Ergastiri Hlikou Thioplastia ltd: Θέση Εργασίας

Ergastiri Hlikou Thioplastia ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη διαδικασιών παραγωγής και προσωπικού και οργάνωση αποθήκης (έλεγχος παραγγελιών, έλεγχος παραλαβών και διαχείριση αποθήκης)

Απαιτούμενα προσόντα

  • Γνώσεις σε microsoft office
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας δυναμικά αναπτυσσόμενο.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email i.koutsios@hotmail.gr με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.