AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Γραφείου (13ος + 14ος μισθός)

Symeonides Fashion House Ltd: Ζητείται Λειτουργός Γραφείου – Λευκωσία

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer ζητά να προσλάβει Λειτουργό γραφείου για τα κεντρικά της γραφεία στην Λευκωσία από Δευτέρα με Παρασκευή.

Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση δεδομένων με τη χρήση excel
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Εκτέλεση διάφορων γραφειακών καθηκόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα ή πτυχίο στις Γραμματειακές Σπουδές ή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικά ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Outlook)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Ταμείο Προνοίας
  • 20% έκπτωση στα προϊόντα Marks & Spencer
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides – Costa Coffee και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση  hr@symeonides.eu με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν για περαιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680