AD 8 code

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: 2 Θέσεις εργασίας

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: 2 Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ με έδρα την Λευκωσία, πρωτοπόρος στην εισαγωγή και διανομή ειδών υγιεινής, κεραμικών, παρκέ, κουζινών και είδη υδραυλικού, αναζητά ενθουσιώδη, δυναμικό, αυτό-υποκινούμενο επαγγελματία για τη πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

Purchasing Officer (2 Θέσεις)

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία με υπάρχοντες και εξεύρεση νέων προμηθευτών.
  • Ετοιμασία και αποστολή παραγγελιών σε προμηθευτές εξωτερικού.
  • Έλεγχος και επιβεβαίωση των παραγγελιών.
  • Παρακολούθηση, διαχείριση και επίσπευση των παραγγελιών.
  • Έλεγχος, παρακολούθηση και αναπλήρωση αποθεμάτων.
  • Διαχείριση και οργάνωση φορτώσεων, επικοινωνία με freight forwarders.
  • Διαχείριση και διεκπεραίωση παραγγελιών / παραλαβών, σε επικοινωνία με κεντρική αποθήκη.

Προσόντα:

  • Εμπειρία 1-3 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Εμπειρία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση MS Office (Word & Excel & Outlook).
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και πνεύμα ομαδικότητας.
  • Εμπειρία λογισμικού ERP (SAP) & Business Intelligence software θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • Bonus επίτευξης στόχων.
  • 13ος μισθός.
  • Πενθήμερη εργασία.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές ανέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@sofocleskyprianou.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνούν στο τηλ. 22442444 και να αναφέρουν το ενδιαφέρον τους για την θέση στο τμήμα αγορών.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.