AD 8 code

Signpro Ltd: Ζητείται Graphic Designer

Signpro Ltd: Ζητείται Graphic Designer – Λευκωσία

Η εταιρεία SIGNPRO LTD ζητά Graphic Designer για άμεση πρόσληψη

Προσόντα:

  • Εξαιρετική γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Οργανωτικές δεξιότητες/Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών-αποφάσεων
  • Πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προετοιμασία αρχείων και εκτύπωση (digital printing)
  • Παραλαμβάνει και μελετά τα σχέδια και τις απαιτήσεις / προδιαγραφές των πελατών
  • Ετοιμάζει στην περίπτωση που απαιτούνται σχέδια και τα προτείνει στους πελάτες
  • Προτείνει μεθόδους κατασκευής/λύσεις στους πελάτες

Αποστολή βιογραφικών στο info@signpro.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”