AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Οδοντιάτρου

Klearchos Stylianides Dental Office: Ζητείται Βοηθός Οδοντιάτρου – Λευκωσία

Το οδοντιατρείο KLEARCHOS STYLIANIDES DENTAL OFFICE στη Λευκωσία, ζητά Βοηθό Οδοντιάτρου για άμεση πρόσληψη.

Αρμοδιότητες

– Εκτέλεση καθηκόντων γραμματειακής υποστήριξης για τον προγραμματισμό των ραντεβού αλλά και την αρχειοθέτηση των φακέλων των ασθενών

– Συμμετοχή στην οδοντιατρική εξέταση υπό την καθοδήγηση του Οδοντιάτρου

– Εξυπηρέτηση ασθενών/επικοινωνία μέσω τηλεφώνου

– Καθοδήγηση των ασθενών με σκοπό την προετοιμασία τους για διαγνωστικό έλεγχο

– Καθαριότητα και προετοιμασία οδοντιατρικού εξοπλισμού

– Έλεγχος της διαθεσιμότητας των αναλώσιμων υλικών

Απαραίτητα προσόντα

– Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

– Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

– Ευγένεια και προθυμία για εξυπηρέτηση

– Επικοινωνιακές δεξιότητες

– Πτυχίο Βοηθού Οδοντιάτρου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Αποστολή βιογραφικού: stylianideskl@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ καλέστε στο 22311920 ή στο 99766604.