AD 8 code

Θέσεις εργασίας σε φυτώριο

Agriplant Gardens: Ζητούνται πωλητές/τριες – Λεμεσός

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας. Γνώση της Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Βασικές αριθμητικές γνώσεις.
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Ικανότητα να εργάζεται κάτω από πίεση.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και πτυχίο γεωπόνου ή συναφή σπουδή, θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα.

Καθήκοντα:

  • Η εξυπηρέτηση πελατών.
  • Η προώθηση και πώληση των εμπορευμάτων και φυτοφαρμάκων του καταστήματος.
  • Η σωστή τοποθέτηση των προϊόντων στο κατάστημα.
  • Η Καθαριότητα του καταστήματος.
  • Η Κατάρτιση στα προϊόντα του καταστήματος.

Απολαβές:

  • Αναλόγως των προσόντων και της πείρας του υποψηφίου/ας.

Για διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@agriplant.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή επικοινωνήστε στα τηλέφωνα 25711020 & 25714511.”