AD 8 code

Chrysanthou Shoes: Θέσεις εργασίας

Chrysanthou Shoes: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός, Λάρνακα και Πάφος

Τα καταστήματα Chrysanthou Shoes αναζητούν Πωλητές / Πωλήτριες για τα καταστήματα τους στο Nicosia mall, Metropolis Mall, Mymall, Kings Avenue Mall και Κεντρικό Κατάστημα Πάφου

Προσφέρουμε

  • Μηνιαίο Bonus μεχρι €310 με βάσει την απόδοση του καταστήματος και ατομική επιδότηση
  • Έκπτωση προσωπικού σε όλα τα προϊόντα (private label) της εταιρίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εφαρμόζει πρακτικές για αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Διαχείριση και παρουσίαση εμπορευμάτων
  • Άριστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Παρακαλούμε όπως στείλτε το βιογραφικό σας στο info@chrysanthoushoes.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα κριτήρια της θέσης.