AD 8 code
Latest Jobs

P.C.S. CLEANING SOLUTIONS: Ζητούνται Επόπτριες

P.C.S. CLEANING SOLUTIONS: Ζητούνται Επόπτριες – Λευκωσία

Η Εταιρεία P.C.S. CLEANING SOLUTIONS  η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση άτομα για εποπτεία.

ΕΠΟΠΤΡΙΑ/ ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ (ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ), ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Καθήκοντα:

Προγραμματισμός, συντονισμός και επίβλεψη εργασιών σε:

  • Πελάτες όπου έχουμε συνεργεία καθαρισμού

  • Επικοινωνεί με τον πελάτη και διασφαλίζει τη πλήρη ικανοποίηση των αναγκών και των απαιτήσεων του αλλά και το υψηλό επίπεδο ποιότητας ασφάλειας και υγείας στον χώρο εργασίας.

  • Εποπτεύει τους καθαριστές/τριες που ανήκουν στην ομάδα του

  • Διασφαλίζει την σωστή ροή των εργασιών

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας

  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας

  • Καλές ικανότητες οργάνωσης & διαχείρισης χρόνου

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

  • Διοικητικές ικανότητες