AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/τρια Παραγωγής

Paradisiotis Ltd: Ζητείται Εργάτης/τρια Παραγωγής – Λεμεσός

Η PARADISIOTIS LTD ζητά να προσλάβει ικανό και δραστήριο άτομο για τη θέση Εργάτης/τρια Παραγωγής, στο εργοστάσιο τροφίμων στη Λεμεσό.

Καθήκοντα Εργασίας

Ο/η κάτοχος της θέσης θα έχει ως κύρια καθήκοντα το ζύγισμα, το φορμάρισμα, πανάρισμα, την επεξεργασία, μεταποίηση και συσκευασία των προϊόντων με την χρήση μηχανής ή και χειρωνακτικά, καθώς και τοποθέτηση ετικετών στα τελικά προϊόντα.

Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση σε βιομηχανία τροφίμων θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Γενικές πληροφορίες θέσης

  • Η απασχόληση είναι πλήρης.

  • Άμεση εργοδότηση.

  • Παρέχεται η απαραίτητη εκπαίδευση.

  • Προσφέρεται 13ος μισθός με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργοδότησης.

  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ιδιωτικό ιατροφαρμακευτικό σχέδιο.

  • Δυνατότητα αγοράς προϊόντων της εταιρείας σε ελκυστικότερες τιμές.

Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στο careers@paradisiotis.com

Post expires at 4:57pm on Sunday June 9th, 2024