AD 8 code
Latest Jobs

STEPHANIS: Θέσεις εργασίας παγκύπρια

STEPHANIS: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός, Λάρνακα, Παραλίμνι και Πάφος

Το Δίκτυο Καταστημάτων STEPHANIS, επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό για την πώληση προϊόντων τεχνολογίας.

Το Δίκτυο Καταστημάτων STEPHANIS, επιθυμεί να προσλάβει Πωλητές/τριες για την πώληση προϊόντων τεχνολογίας, για τα καταστήματα στη Λευκωσία, Λεμεσό, Λάρνακα, Παραλίμνι και Πάφο.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και προώθηση πωλήσεων εντός καταστήματος για τα προϊόντα του τμήματος.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση προϊόντων τεχνολογίας και χειρισμού λογισμικών και λειτουργικών συστημάτων.

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Σύστημα προμηθειών βάση επίτευξης στόχων.
  • 13ος μισθός.
  • 24 ημέρες ετήσια άδεια.
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης.

Ωράριο:

Σταθερό σύστημα πρωινής και απογευματινής βάρδιας εναλλάξ από Δευτέρα εώς Σάββατο (Κυριακή Κλειστά).

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως συμπληρώσουν την αίτηση ηλεκτρονικά στο www.stephanis.com.cy/el/vacancies ή αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: kyproulla@stephanis.net με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 6:47pm on Saturday June 8th, 2024