AD 8 code

Ζητούνται Νοσηλευτές/τριες Χειρουργείου

American Medical Center: Ζητούνται Νοσηλευτές/τριες Χειρουργείου – Λευκωσία

Το Ιδιωτικό Νοσοκομείο American Medical Center με έδρα τη Λευκωσία, επιθυμεί να προσλάβει Νοσηλευτές/τριες Χειρουργείου για πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εγγεγραμμένος/η Νοσηλευτής/τρια 1ου επιπέδου στην Κύπρο.
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων ως Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια Χειρουργείου – εργαλειοδότες/τριες.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα και εχεμύθεια.
  • Δυνατότητα εργασίας σε σύστημα on call.
  • Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα.
  • Υψηλός βαθμός ακρίβειας και προσοχής στη λεπτομέρεια.
  • Αξιόπιστο, έντιμο και έμπιστο άτομο.

Καθήκοντα:

  • Νοσηλευτικές υπηρεσίες κατά την διάρκεια Χειρουργείων
  • Εργαλειοδοσία
  • Runner

Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • 25 ημέρες ετήσιας άδειας.
  • Πληρωμένη άδεια ασθενείας 23 ημερών.
  • 13ο μισθό.
  • Ιδιωτική ασφάλιση ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.
  • Ταμείο Προνοίας.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@amc.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Περισσότερες πληροφορίες στο 22476707, 22476665.

Post expires at 9:20pm on Wednesday May 29th, 2024