AD 8 code
Latest Jobs

Ζητούνται Ταμίες

Mini Market Stores: Ζητούνται Ταμίες – Λευκωσία

Ζητούνται άτομα για άμεση πρόσληψη, για πλήρες ή μερικής απασχόληση.

Θέση: Ταμίας- ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ-ΦΡΟΥΤΑΡΙΑ

Παλλουριώτισσα / Καλλιπόλεως/ Λυκαβηττός

Καθήκοντα:

  • Ταμείο – Σωστή και συνεχή εξυπηρέτηση πελατών
  • Βασικά καθήκοντα και διαχείριση του χώρου και του ταμείου.
  • Προσφέρεται ωράριο Από 4 μέχρι 6 φορές την εβδομάδα, Σύστημα βάρδιας.
  • Μισθός: Μέχρι €1300
  • Κυριακή βάρδιες αμείβονται υπερωριακά 1:1½
  • Εξτρά ΒΟNUS ΒΑΡΔΙΑΣ για τις βραδινές Βάρδιες μετά Τις 19:00
  • Πολλές ευκαιρίες τον μηνά για υπερωριακή απασχόληση η οποία αμείβετε 1:1½
  • Επίσημες Αργίες αμείβονται διπλά.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας. ( ΝΑ μιλά και να διαβάζει Ελληνικά). GREEK SPEAKING ONLY

Αποστολή προσωπικών στοιχείων ή βιογραφικών στο: 4joblvminimarket@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 7:15pm on Saturday May 25th, 2024